בס"ד

משלוח חינם בקניה מעל 299 ש''ח (Sossna online)


*לא ניתן לרכוש מוצרים בשבתות ובחגים.

08-9418181  |           

יבואן רשמי של amanté 

(הלבשה תחתונה לנשיםקישור לאתר 

לא ניתן לרכוש מוצרים בשבתות ובחגים.

חברתנו סופר ברנד סחר והשקעות הינה חברת ייבוא רשמי בלעדי של חברת amanté .

 

יעד האולטימטיבי שלך ללבוש

 

עם עשרות שנות ניסיון, amanté מוקדש ליצירת לבוש אינטימי המשלב באופן מושלם בין נוחות, אופנה ועיצוב מתחשב. amanté היא חלק מ- MAS Brands שהיא חברה בת של MAS Holdings, הספקית הגדולה ביותר של בגדים אינטימיים בדרום אסיה. המותג מגלם 30 שנות מצוינות המוחזקות על ידי הקונגלומרט בייצור בגדים אינטימיים.

amanté מעצבת בגדים אינטימיים המותאמים לצללית, לסגנון ולצורה הייחודיים שלה. המותג יצר מגוון של בגדים אינטימיים המציעים מגוון רחב של הלבשה תחתונה אופנתית, בגדי לילה, בגדי ים ובגדים אקטיביים המשלימים את אורח חייה האופנתי.

 

בין אם אתם מחפשים חזייה לנוחות יומיומית או מעצבים תלבושת לאירוע מיוחד או אפילו בגד ים חדש המושלם לחופשה שלכם, amanté הוא יעד הלבוש האינטימי המלא.

 

החידושים שלנו

האישה המודרנית, בדיוק כמו אופנה, היא בד מתפתח כל הזמן. הטעם שלה, התפקידים, המטרות ואפילו גופה נמצאים במצב מתמיד של שינוי. amanté מחבקת שינוי. המותג מאמין שהלבשה תחתונה צריכה להתאים אותה לכל סיטואציה ותפקיד. כל חידוש שאנו יוצרים מתוכנן מעניק לנשים חופש וגמישות כדי שיוכלו 'להעז לקבל הכל'.

 

בין אם הלבשה תחתונה לשימושכם היומיומי ובין אם לאירוע מיוחד, בגדים פעילים לחדר הכושר, בגדי ים להשתכשך בהם, או בגדי לילה לימיכם העצלנים, ל amanté יש משהו לכל מצב. 'קולקציות הקפסולה' המיוחדות שלנו מסונכרנות תמיד עם מגמות האופנה הבינלאומיות, כך שתוכלו ללבוש את התלבושות האחרונות עם הלבשה תחתונה זוגית מושלמת.

 

By Womenfor women

amanté הוא מותג גאה "על ידי נשים, לנשים" עם צוות נשים, המספק תובנות בעלות ערך לנפש האישה. כל אישה, מעיצוב ועד הרכבה, יוצרת הלבשה תחתונה שגורמת לאישה להרגיש בטוחה ונוחה. הם הכוח המניע מאחורי יצירת הלבשה תחתונה אופנתית אך פונקציונלית אשר מיוצרת על מנת להתאים לצרכים הרלוונטיים של אישה/החברה שלנו היא היבואן הרשמי והבלעדי של amanté בישראל.

אם הנך בעל רשת ומעוניין בפרטים

נא ליצור קשר עם עמית 0543246250


 

 

טואול - בניית אתרים באינטרנט